اقامت دائم مالتا
اقامت دائم مالتا

افزايش فروش با استفاده از نتايج گوگل!

در بازار جهاني امروز، يكي از بهترين روش هاي بازاريابي، بازاريابي اينترنتي است. هر چه در معرفي محصولات خود در سايتي كه متعلق به شركتتان است موفق تر باشيد، در ميان رقبا شانس پيروزي شما بيشتر است. در تجارت هاي الكترونيكي، شما بايد از روش هاي مختلف براي سئو سايت استفاده كنيد تا ميزان جذب كاربر و در نهايت تبديل كاربر به مشتري بيشتر شود. يكي از بهترين روش ها براي معرفي محصولات خود، فعاليت در شبكه هاي اجتماعي است.

قبلا بيان كرده ايم كه برخي از شبكه هاي اجتماعي، تاثير زيادي بر رتبه سايت شما ندارند ولي گوگل ميزان فعاليت شما در شبكه هاي اجتماعي را به عنوان يك امتياز مثبت در نظر مي گيرد. اما افرادي كه در سايت خود تجارت الكترونيكي دارند، فقط نبايد به فكر رنكينگ سايت باشند بلكه در همين شبكه هاي اجتماعي، اگر چه تاثير زيادي بر سايت ندارند ولي شما مي توانيد كاربران زيادي را به سمت خود جلب كرده و در نهايت به مشتري تبديل كنيد.  براي افزايش مشتري به كمك شبكه هاي اجتماعي روش هاي مختلفي وجود دارد كه مهمترين ان ها را بيان خواهيم نمود:

۱-     با كاربران خود ارتباط داشته باشيد.

سعي كنيد در شبكه اجتماعي كه حضور داريد، يك گروه ران اندازي كنيد و در ان برخي افراد متخصص از شركت خود را عضو كنيد تا به سوالات كاربران پاسخ دهند و حتي از ان ها ايده بگيريد تا بتوانيد از اين ايده ها براي پيشرفت در كار و حتي بهبود اوضاع سايت استفاده كنيد. در اين زمان وقتي كاربران متوجه اهميت نقش خود در شبكه اجتماعي باشند، نه تنها به ماندن در گروه، ترغيب مي شوند بلكه دوستان خود را نيز به اين گروه ها و شبكه ها دعوت مي كنند در نتيجه شانس افزايش مشتري، بيشتر مي شود.

۲-   در تبليغات خود از افراد مشهور كمك بگيريد.

يكي از مهمترين معيارهاي برند شدن يك محصول، استقبال افراد مشهور از آن محصول است. لذا سعي كنيد كه در شبكه اجتماعي خود بر اين قضيه مانور دهيد. از افراد مشهور چه در زمينه كاري خود و يا حتي برخي افراد مشهور كه لوازم شما را براي خود نياز دارند، دعوت كنيد و از آن ها بخواهيد كه به يك صحبت مختصر، محصول شما را تاييد كند اين امر باعث مي شود كه كاربران استقبال زيادي از محصولات شما كنند.

۳- تبليغات خود را در شبكه هاي اجتماعي گسترش دهيد.

به يك نكته توجه داشته باشيد كه در عين حال كه بايد تبليغات زيادي براي محصولات خود انجام دهيد ولي نبايد كاربر گمان كند كه به هر قيمتي قصد فروش داريد به همين دليل روش هاي مختلف تبليغاتي را استفاده كنيد و از يكنواخت كردن تبليغات خود داري كنيد.

۴- پرداخت اسان براي كاربران را در نظر بگيريد.

اگر در زمان پرداخت وجه، كاربر به مشكلي برخورد كند ناخواسته از خريد ان محصول منصرف مي شود لذا سعي كنيد در شبكه هاي اجتماعي خود لينك پرداخت وجه با استفاده از شركت هاي پرداخت سريع قرار دهيد تا كاربر سريعا بتواند وجه را پرداخت كند.

خواندن مطالب درباره تورمجازي گوگل و نحوه كسب درآمد از طريق تبليغات در گوگل

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۸:۴۰ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

بلو كارت اروپا (كارت آبي اروپا) چيست؟

در واقع به مشابه گرين كارت آمريكا (كارت سبز آمريكا) كه به مهاجران به آمريكا فرصت زندگي و كار در اين كشور را فراهم مي كند،  بلو كارت اروپا نيز به متقاضيان كشورهاي جهان سوم اين فرصت را مي دهد كه در اروپا زندگي و كار كنند. بلو كارت اروپا در واقع كارت نيست، بلكه مهري است كه در پاسپورت متقاضي زده مي شود كه به آن مجوز زندگي و كار در اتحاديه اروپا را مي دهد.

طرح بلوكارت به منظور افزايش جذابيت اروپا براي متخصصان خارجي ايجاد شده است. تمام اتحاديه اروپا به غير از كشورهاي انگلستان، دانمارك و ايرلند در طرح بلوكارت شركت كرده اند و از متخصصان و كارگران ماهر متخصص حمايت مي كنند.

فعاليت اروپا در كنار ساير كشورهايي همچون آمريكا، استراليا و كانادا باعث رقابت جذب نيروهاي متخصص گرديده است. اتحاديه اروپا با فراهم آوري تسهيلاتي سعي كرده است اين پروسه را آسان تر كند. به طور خلاصه مهم ترين ويژگي هايي كه به دارندگان بلوكارت اروپا داده مي شود، به صورت زير مي باشد.

الف) كار و شرايط حقوقي برابر با شهروندان اتحاديه اروپا

ب) سفر بدون نياز به ويزا به كشورهاي اتحاديه اروپا

ج) برخورداري از حقوق اجتماعي و شهروندي مانند حق بيكاري و. ..

د) مقصدي عالي براي همراه بردن خانواده

ه) اقامت دائمي در اروپا

و) آزادي انجمن، بدين معنا كه دارنده بلوكارت مي تواند طبق كنوانسيون اروپايي حقوق بشرو كنوانسيون هاي سازمان بين المللي كار آزادانه به عضويت انجمن هاي مختلف سياسي، اقتصادي و… در بيايد

شرايط:

براي گرفتن بلوكارت اروپا سه شرط اصلي زير وجود دارد.

الف) متقاضي شهروندي اتحاديه اروپا نباشد.

ب) تحصيل كرده يا داراي سوابق كاري باشد.

ج) قرارداد كاري يا پيشنهاد كاري از سوي اتحاديه اروپا داشته باشد.

داشتن پروفايل در شبكه بلوكارت دو مزيت دارد. اولا باعث مي شود از سوي كارفرمايان رزومه متقاضي بررسي شود و امكان ارائه پيشنهاد هاي شغلي ارائه گردد. ثانيا، اين باعث مي شود كه متقاضي بتواند براي تاييد مدارك و پرونده خود اقدام كند.

 

اگر قصد اقامت انگلستان داريد يا مي خواهيد در خصوص روش مهاجرت به كانادا يا مهاجرت به آمريكا و اقامت در اين كشورها اطلاعاتي بدست آوريد مي توانيد با خواندن مقالات جديد در سايت از آخرين اخبار در خصوص ويزاها از نحوه انجام كار و هزينه ها اطلاع يابيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۷:۵۴ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

اقامت اروپا از طريق خريد ملك

فرصتي ويژه براي دريافت اقامت اروپا  با سرمايه گذاري در ساختمان و املاك به صورت زير از طريق كشور پرتغال مهيا است كه شرايط به صورت زير مي باشد.

براي مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت از طريق خريد ملك با كمترين هزينه مي توان ...

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۲:۱۰ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

پس از تهيه مدارك براي اقامت ايتاليا مي توانيد درخواست خود را از طريق سفارت ايتاليا ارائه دهيد. معمولا صف هاي طولاني براي رفتن به داخل سفارت وجود دارد، پس يك كتاب حتما همراه خود داشته باشيد. مدارك لازم بستگي به درخواست شما دارد ولي در حالت كلي براي  همه متقاضيان مشترك مي باشد.

  • پاسپورت معتبر با اعتباري بيش تر از 3 ماه از تاريخي كه ويزا براي آن صادر شده است و يك صفحه خالي براي برچسب دارد.
  • عكس هايي در سايز عكس گذرنامه زمينه سفيد

مدارك زير نيز با توجه به درخواست شما مورد نياز باشد. توجه داشته باشيد كه بعضي سفارت ها اصل و كپي مدرك را نياز دارند.

  • اثبات اقامت كشوري كه از آن درخواست داده ايد.
  • براي دريافت اقامت اروپا و يا مهاجرت به كانادا...
  • ادامه مطلب در 
  • https://bahargate.ir/2017/11/06/%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۷:۲۹:۲۴ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

براي دريافت اقامت اروپا، مي توان اقامت ايتاليا و ديگر كشورهاي اروپايي را دريافت كرد.

انتخاب ويزا و اقامت ايتاليا و مهاجرت به آنجا براي راه اندازي كسب و كارو درآمد بالا به متقاضيان اجازه مي دهد تا بدون هيچ محدوديتي در آنجا حضور داشته و بتوانند از بهداشت و آموزش ايتاليا به طور رايگان بهره مند شوند.

شرايط مورد نياز

  • درآمد كسب شده در سالهاي گذشته و آينده به طور مستمربراي متقاضي اصلي 35000 يورو و براي خانواده 20000 يورو باشد.
  • ملكي را در ايتاليا اجاره و يا خريداري كرده باشد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۳:۴۳ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

بي شك آمريكا كشوري قوي در دنيا به حساب مي آيد و سرمايه گذاري در آن نيز فوايد بي شماري دارد. همچنين مي توان با تامين پيش نيازهاي لازم و تامين زمان لازم 5 سال بعد از مهاجرت به آمريكا براي اقامت دائم آن اقدام كرد. ويزاي سرمايه گذاري آمريكا ،ويزاي EB5 نام دارد، كه از سال 1990 در قانون اين كشور تصويت شده است. اين ويزا روشي براي دريافت گرين كارت آمريكا براي افراد خارجي به حساب مي آيد. گرين كارت (كارت سبز) كارتي است سبز رنگ كه مجوز اقامت دائم آمريكا مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۹:۰۵ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

سرمايه گذاراني و اشخاصي كه قصد فعاليت تجاري و كسب و كار در اروپا دارند، مي توانند بدون اين كه اقامت اروپا را داشته باشند، به كشورهاي اتحاديه اروپا سفر كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ويزاي تجاري شينگن،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۲:۵۸ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

پاسپورت دوم

داشتن پاسپورت دوم علاوه بر اين كه باعث مي شود از مزيت هاي آن بهره بگيرد، بلكه به فرزندان و نسل شما هم انتقال مي يابد. در ادامه 8 مزيت عمده و اساسي پاسپورتدوم توضيح داده شده است.

  1. امكان هميشگي و در دسترس سفر به كشوري ديگر

فرض كنيد كه كشوري كه اقامت آن را داريد، بنا به دلايلي دچار بحران اقتصادي يا سياسي و… مي شود. در اين حالت ممكن است مرزهاي كشور بسته شوند يا اينكه كشور مقصد شما را نپذيرد و بدون داشتن ويزا امكان سفر وجود نخواهد داشت. ولي اگر شما پاسپورت دوم داشته باشيد، مي توانيد به راحتي به آن جا سفر كنيد. مثلا اگر شما اقامت اروپا مثلا اقامت پرتغال را داريد، مي توانيد در اين صورت به اروپا مهاجرت كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پاسپورت دوم، اقامت اروپا،
موضوع:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۸:۳۴ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

پاسپورت دوم

اگر شما تصميم گرفتيد كه اقامت اروپا را داشته باشيد، يا در حال برنامه ريزي براي مهاجرت به كانادا براي زندگي و كار هستيد و يا اين كه مي خواهيد مهاجرت به آمريكا كنيد، جالب توجه است كه بدانيد هر كدام از كشورهاي مقصد شما براي اين كار چه ويژگي ها  دارند و چه مزايايي به شما ارائه مي دهند. معمولا به اين صورت است كه شما ابتدا اقامت موقت و سپس اقامت دائم و پاسپورت دوم خود را دريافت مي كنيد. دريافت پاسپورت به معناي برخورداري از حقوق و تابعيت آن كشور مي باشد. بنابراين آگاهي از مراحل و اعتبار آن بسيار با اهميت مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پاسپورت دوم،
موضوع:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۷:۲۳ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

اشخاصي كه اقامت اروپا را از كشوري غير از ايتاليا دارند( اقامت ايتاليا را ندارند) و مي خواهند براي مدت زماني بيشتر از 3 ماه در ايتاليا اقامت داشته باشند، بايد به اداره مهاجرت (Anagrafe) مراجعه كنند و درخواست خود را بدهند

http://bahargate.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اقامت اروپا،
موضوع:
[ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۶:۰۶ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 26
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 3701
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» فست فود شوئینه | اولین شعبه برند آلمانی در شرق تهران
» وادا پاو هندی | همبرگر هندی وادا پاو که مک دونالد هم نمیسازد!
» غاری دیدنی رو به ویرانی گذاشت
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | اژدهای دریا
» شنیدنی هایی از آداب و رسوم مردم کاپاکانا
» بهترین میلک شیک جهان | بهترین میلک شیک دنیا کجاست؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | غروب خورشید در بهشت
» امنیت در سفر خارجی | نکات تامین امنیت خانواده در سفر خارجی
» 5 کشور برتر برای موفقیت افراد تازه کار
» در هاوایی، مهربان بودن یک قانون است | قانون آلوها
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | غرب میانه
» فرودگاه های متروکه در شهرهای مختلف جهان
» برترین جاذبه های گردشگری سوئد | دوازده جاذبه برتر گردشگری در سوئد
» بخشی تازه به چهارباغ اضافه می شود
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مبارز امواج
» مادرید روی خط Airbnb و افزایش بی رویه گردشگر
» تفریحات زمستانی در مینه سوتا | تجربه هیجان در ویسکانسین
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | قهرمانان
» 5 تا از زیباترین سواحل استرالیا | نکاتی در مورد سفر
» معروف ترین تفریحات غیر عاشقانه و رهایی از احساسات
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | خیابان های راجستان
» وسایل سفر به تایلند | در سفر به تایلند چه چیزی با خود ببریم؟
» مسافرت در جاده های کشور آسان تر می شود
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | نمازگزاران رمضان
» 15 سفر یک روزه از بانکوک | گشت و گذار یک روزه از بانکوک
» 7 دلیل برای بازدید از داندی و آنگوس در اسکاتلند
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | برمه جاوه
» سفر به زیباترین دیدنی های کشور سوئد
» سفر به کره جنوبی | چرا اکنون زمان رفتن به کره جنوبی است؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جنگل سکوت
» آشنایی با تندیس های نوازنده! | عجیب ترین سازهای دنیا
» هنر کاشی کاری در تکیه معاون الملک | نمایی از هنر ایرانی
» ضرورتی در اختصاص ارز دولتی به گردشگران یا حجاج نیست
» خوشگذرانی در کیش | نگینی در آب های نیلگون خلیج فارس
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کریسمس در زاگرب
» کتابخانه گویای کودکان نابینای کرمان افتتاح شد
» تاریخچه ی قهوه خانه در ایران | قدیمی ترین قهوه خانه ها
» مسجد جامع عتیق شیراز،جایی با عطر مذهب و حضور نفس حافظ شیرین گفتار
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مزرعه گل
» عمارت خسروآباد | عمارتی باشکوه در غرب ایران
» هفت رستوران برتر دبی | بهترین رستوران های دبی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | تک سوار
» زرندیه استان مرکزی | سفر به مکان های دیدنی زرندیه
» سفر به عمان | تماشای شن های داغ و روان
» حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی
» بازدیدی شگفت انگیز از جاذبه های گردشگری کشور کلمبیا!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | معروفترین آمدگاه توکیو
» 9 جاذبه برتر و مکان های دیدنی شهر بوزمان
» سفر به ویتنام | ویتنام کشوری با دیدنی های بی شمار و استثنایی
» سفر به جزیره هوکایدو | جزیره ای پر جاذبه در کشور ژاپن