اقامت دائم مالتا
اقامت دائم مالتا

مهاجرت به استراليا از طريق ويزاي اسكيل وركر

مهاجرت به استراليا به روشهاي مختلفي انجام ميشود و هر فردي با توجه به شرايط مالي و توانايي خود ميتواند از يكي از انواع ويزاي استراليا نظير: ويزاي سرمايه گذاري ، ويزاي كار ، ويزاي توريستي ، پناهندگي و .... استفاده نمايد. اما چرا ويزاي اسكيل وركر استراليا بهترين روش مهاجرت به استراليا است ؟

ويزاي اسكيل وركر استراليا چيست ؟

ويزاي اسكيل وركر استراليا يكي از ويزاي هاي مهم مهاجرت به استراليا و مبتني بر تخصص و مهارت متقاضيان است. همانطور كه ممكن است بدانيد اقتصاد استراليا بر كشاورزي و بازرگاني متكي است و مشاغل زيادي به علت نبود متقاضيان استراليايي نيازمند نيروي متخصص ميباشد. بر همين اساس يك برنامه منظم براي جذب افراد متخصص از ساير كشورها از سوي مسئولين و اداره مهاجرت استراليا تدوين شده است كه ويزاي اسكيل وركر استراليا مهمترين و اساسي ترين طرح در اين برنامه است.

ويزاي اسكيل وركر استراليا به چه افرادي تعلق ميگيرد؟

اين ويزا به افرادي تعلق ميگيرد كه حداقل 60 امتياز از جدول امتيازبندي ويزاي اسكيل وركر استراليا را به خود اختصاص دهند. همچنين شما ميتوانيد از طريق فرم ارزيابي آنلاين ويزاي استراليا از امتياز خود آگاه شويد.

البته ويزاي اسكيل وركر استراليا كلاس ها و ساب كلاسهاي مختلفي دارد كه برخي از آنها براي افرادي است كه امتيازشان به 60 نميرسد. براي آگاهي بيشتر مطالب زير را مطالعه نماييد.

مهاجرت به استراليا از طريق ويزاي اسكيل وركر - كلاس 189

مهاجرت به استراليا از طريق ويزاي اسكيل وركر - كلاس 190

مهاجرت به استراليا از طريق ويزاي اسكيل وركر - كلاس 489

خدمات مهاجرت به استراليا توسط موسسه تداوم نسل سپيد

مزاياي مهاجرت به استراليا از طريق اسكيل وركر چيست؟

يكي از امتيازات مهم ويزاي اسكيل وركر نسبت به ساير ويزاهاي استراليا ، اقامت دائم استراليا است اگر چه برخي از كلاسهاي آن به صورت پيش فرض اقامت دائم استراليا را به همراه ندارند اما پس از چند سال زندگي در استراليا اين امتيازات شامل حال متقاضيان خواهد شد.

مزاياي اقامت دائم استراليا ( PR )

 1. اقامت مادام العمر و زندگي و كار و تحصيل نامحدود در استراليا
 2. برخورداري از مزاياي كامل شهروندي استراليا درست مانند يك استراليايي از بدو ورود به استراليا 
 3. برخورداري از بيمه درمان رايگان
 4. امكان سرمايه گذاري
 5. استفاده از حقوق بيكاري و باز نشستگي
 6. تخفيف قابل توجه در پرداخت شهريه ي دانشگاهي و دريافت كمك هزينه تحصيلي
 7. بهره مندي ساير اعضاي خانواده از مزاياي اين ويزا

مهاجرت به استراليا از طريق اسكيل وركر بهترين روش مهاجرت به استراليا است و دارندگان اين ويزا به آساني ميتوانند به ساير نقاط جهان سفر كنند.

 

اقامت اروپا اقامت انگلستان پاسپورت دوم بلوكارت اروپا مهاجرت به كانادا ويزاي انگلستان ويزاي طلايي پرتغال اقامت ايتاليا راحت ترين كشور براي مهاجرت پاسپورت دوم ارزان بهترين كشور براي اقامت سرمايه گذاري مدارك ويزاي ايتاليا مهاجرت به انگلستان اخذ اقامت آلمان ويزاي ايتاليا ثبت شركت در اروپا شرايط مهاجرت به آلمان مهاجرت به امريكا دريافت اقامت اروپا اقامت پرتغال خريد ملك مهاجرت به آمريكا ارزانترين پاسپورت دوم پاسپورت سنت كيتس مدارك لازم براي سفارت ايتاليا اقامت آمريكا پاسپورت دومينيكا "اخذ اقامت آلمان" اقامت كانادا ويزاي طلايي اسپانيا مهاجرت آمريكا مهاجرت به انگليس اقامت استراليا از طريق خريد ملك اروپا مهاجرت اروپا پاسپورت گرانادا ثبت شركت در آمريكا irwp ويزا انگلستان بله ايتاليايي درجدول مهاجرت به اروپا مهاجرت انگلستان ويزاي اروپا كانادا يا اروپا اقامت 24 راحت ترين كشور براي گرفتن اقامت اقامت اسپانيا از طريق خريد ملك كشور گرانادا اقامت اروپا از طريق تمكن مالي مهاجرت به كانادا كشوري در حوزه كارائيب

اقامت دائم كانادا

مهاجرت كانادا

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۰۱:۵۲ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

خدمات پزشكي ودرماني

مركز پزشكي سلامت اول آمادگي ارائه كليه خدمات پزشكي با استفاده از پزشكان مجرب را داراست.خدمات  عبارتند از :

 • ويزيت پزشك عمومي ومتخصص درمنز ل و محل كار
 • مجتمعهاي مسكوني، شهركها ، كارخانجات، ادارات ، مهد كودك ها
 • بستري درمنزل توسط پزشك (عمومي و متخصص )
 • مراقبتهاي زنان ومامائي (مراقبت دوران بارداري ونوزاد)
 • انجام جراحيهاي كوچك
 • درمان زخم بستر
 • درمان سوختگيها
 • مشاوره پزشكي (ازطريقاساتيدمجرب )
 • مشاوره روانپزشك يوترك اعتياد
 • درمان زردي نوزادوفتوتراپي
 • CHEK UP
 • واكسيناسيون
 • شستشوي معده
 • آتلگيري
 • گرفتن نوارقلب
 • شيمي درماني
 • فصد خون

 

 پرستار كودك-پرستار سالمند-پرستار بچه-پرستار سالمند در منزل-نگه داري نوزاد-نگه داري كودك در منزل-خدمات پرستاري شبانه روزي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۴۵:۳۱ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

پرستاري از بيماران درمنزل اين امكان را فراهم مي آورد كه خانواده ها از روند بهبودي بيمارشان مطلع باشند و بيماردر منزل از احساس امنيت و آرامش خاطر بيشتري برخوردار باشد ، همچنين خدمات پرستاري منحصراً به بيمار شما در طول شبانه روز ارائه ميگردد .

كادر درماني مركز پزشكي سلامت اول با تعهد و دلسوزي در راستاي بهبودي و سلامتي بيماران سعي بر اين دارد كه خدمات خود را با دقت و سرعت عمل بالا و باكيفيت هر چه تمامتر به شما عزيزان ارائه دهد و خدمات پرستاري از بيماران ذكر شده در اين مركز به شرح زير ميباشد :

1 - پرستاري از بيماران ICU

2- پرستاري از بيماران CCU

3- پرستاري از بيماران CVA

4- پرستاري از بيماران CP

5- پرستاري از بيماران MS و ALS

6- پرستاري از بيماران جراحي شده

7- پرستاري از بيماران در بستر و .....

8- پرستاري از بيماران سرطاني

9- پرستاري از بيماران قلبي

10- پرستاري از بيماران اعصاب و روان

11- پرستاري از بيماران روان پزشكي

12-پرستاري از بيماران پاركينسون ،آلزايمر و ....

 

 پرستار كودك-پرستار سالمند-پرستار بچه-پرستار سالمند در منزل-نگه داري نوزاد-نگه داري كودك در منزل-خدمات پرستاري شبانه روزي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۴۱:۰۲ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

پرستار سالمند ، ارتباط با والدين سالمند

صحبت با افراد سالمند درباره‌ي شرايط زندگي آن‌ها و همچنين متقاعد كردن آنها به نياز به تغيير آسان نيست. ارتباط با آنها بسته به ميزان صميميت با والدين سالمند فرق مي كند و همچنين اين ارتباط به شرايط جسماني ، روحي و احساسي والدين بستگي دارد.از اين جهت پرستار سالمند مي بايستي تكنيك هاي ارتباطي با افراد سالمند را به خوبي بشناسد. خيلي از افراد به منظور جلوگيري از نزاع و دلخوري‌اي كه ممكن است پيش آيد از صحبت درباره ي چنين موضوعاتي صرف نظر مي‌كنند در صورتي كه صحبت با والدين سالمند با آرامش و مهرباني درباره ي آرزوها ، توانايي ها و گزينه هايي كه در آينده دارند مي تواند موجب تصميم گيري بهتر و آرامش خاطر آنها گردد . بهتر است اين صحبت ها در زماني كه والدين قدرت انتخاب دارند و در شرايط جسماني بهتري هستند اتفاق بيفتد تا تصميمي عاقلانه نسبت به آينده والدين صورت گيرد، خواه اين تصميم رفتن به خانه‌ي سالمندان و يا مراقبت از سالمند در منزل باشد .

در زير توصيه هايي براي صحبت بهتر با والدين سالمند و به كار گيري موثر پرستار سالمند ارايه شده است:

احساسات خود را با آن ها در ميان بگذاريد و به والدين سالمند خود اين اطمينان را بدهيد كه در حل مشكلاتشان به آن ها كمك خواهيد كرد. به سالمند اطمينان دهيد، رفتن به خانه سالمند يا استخدام پرستار سالمند به معني قطع ارتباط شما با آنها نيست.

به آن ها كمك كنيد تا آنجا كه ممكن است خود كنترل تصميماتي را كه مي گيرند دردست بگيرند و به انتخاب آن ها تا جايي كه ممكن است احترام بگذاريد. اگر مورد نظرشان پرستار سالمند است حتي المقدور از پرستار سالمند استفاده كنيد.

آن ها را كمك كنيد تا با تغييرات صورت گرفته سازگار شوند و با شرايط جديد وفق پيدا كنند. پرستار سالمند بايد قابليت تطبيق با سالمند شما را داشته باشد.

اطلاعات قانوني ، مالي ، دارويي و پزشكي خود را درباره ي والدين سالمند خود بالا ببريد تا به بهترين نحو بتوانيد با آن ها صحبت كنيد. پرستار سالمند را متناسب با اين اطلاعات انتخاب كنيد.

به نيازها وشرايط خود توجه كنيد و صادقانه با والدين خود درباره ي ميزان زمان و انرژي كه در اختيار داريد صحبت كنيد.

اگر اين صحبت ها موثر واقع نشد و واكنش مناسبي از سوي والدين دريافت نكرديد بهتر است از مراكز مشاوره  مربوط به اين موضوع كمك بگيريد .

 بهتر است براي باز كردن صحبت با والدين از پنج خواسته و آرزوي خود با آن ها سخن در ميان آوريد و بهتر است وضعيت مالي و بيمه طولاني مدت مربوط به نگهداري سالمند ( Long-Term Care - در ايران وجود ندارد) را نيز  در نظر بگيريد. اگر تصميم به استخدام پرستار سالمند گرفته ايد، پرستار سالمند مي‌بايست متناسب با اين آرزوها و نيازهاي سالمندتان انتخاب شود.


ويزاي كاري  - ويزاي تحصيلي-وقت سفارت-ويزاي كاري بلژيكويزاي كاري آفريقاي جنوبيسئو سايت- تور گوگلتور مجازي-تبليغات ادورز-قالب وردپرسقالب فروشگاهي وردپرسقالب شركتي وردپرس- -تبليغات در گوگل-ويزاي تحصيلي،ويزاي كاريافزونه وردپرسقالب وردپرسقالب فروشگاهي وردپرسآموزش وردپرسپوسته وردپرسافزونه وردپرسوي وردپرسپرستار كودك-پرستار سالمند-پرستار بچه-پرستار سالمند در منزل-نگه داري نوزاد-نگه داري كودك در منزل-خدمات پرستاري شبانه روزي

 

اقامت استراليا

پاسپورت دومينيكا

 

 

مطالب مرتبط


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۳۶:۰۹ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]
  • اقبين ما متعهد مي شوند كه وظايف خود را آنگونه كه شما از ما انتظار داريد انجام بدهند و احساس امنيت را در شما ايجاد كنند و با گذشت زمان شما رضايت تان را از ما و مراقبين ما حاصل مي كنيد و در صورت تمايل مي توانيد رضايت خودتان را از مراقب تان اعلام كنيد. بهترين كسي كه مي تواند ما را به پيشرفت برساند شما هستيد چرا كه با نظرات و پيشنهادات تان ما را كمك مي كنيد. ما موسسه اي پذيرفته شده و قابل اعتماد براي ارائه خدمات در منزل هستيم ،ما مي توانيم خواسته هاي شما را بر آورده كنيم و با كمال ميل حاضريم كه درباره خود،كاركنان مان و خدمات مان بصورت شبانه روزي اطلاعات بيشتري در اختيار شما بگذاريم 

خدمات شبانه روزي ، پاسخگويي 24 ساعته :

   • پرستاري و مراقبت از سالمندان در جهت پويايي و شادابي و توانبخشي آنان از اهداف مركز ارائه خدمات باليني در منزل مي باشد كه مجوز آن از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي است . در اين خصوص مركز پزشكي سلامت اول در طول سال به صورت شبانه روزي و در ايام تعطيلات  خدمات خود را به نحو مطلوب ارائه مي دهد تا خلاء پيش آمده جهت شهروندان بر طرف گردد.( بديهي است كه تمام فاز هاي خدمت رساني مانند خدمات پرستاري كودك ، پرستاري سالمند ، پرستاري بيمار و امور خدماتي ديگر - تب ساير خدمات - به هموطنان عزيز در ايام تعطيلات و به صورت 24 ساعته ارائه مي شود .

امتيازات مركز پزشكي سلامت اول :

   • اعزام افراد و مراقبين و متخصصين آموزش ديده متناسب با شرايط سالمند يا كودك
   • تنظيم قرارداد توسط كارشناس اعزامي از طرف مركز در منزل شما
   • رضايت سنجي مستمر توسط كارشناسان نظارت و بازرسي
   • اخذ مشاوره و راهنمايي از سوي شما و معرفي فرد مورد نظر شما
   • بازديد دوره اي كارشناس متخصص مربوطه مركز از منزل و فرد خدمت گيرنده
   • ارائه خدمات شبانه روزي مقطعي در بيمارستان و منزل و پاسخگويي 24 ساعته حتي تعطيلات 
   • با ارائه خدمات مذكور مفتخر خواهيم بود تا خانواده هاي عزيز و سالمندان و كودكان آنها در تمامي ايام سال از آسايش و سلامتي بهره مند گردند

 

مزيت هاي همكاري با مركز سلامت اول از ديدگاه كارشناسان برون سازماني:

   • عدم دريافت هزينه جهت تشكيل پرونده
   • عدم دريافت هزينه و هيچگونه مبلغي جهت اعزام به كار
   • كسر هيچگونه هزينه از حقوق دريافتي افراد اعزام شده
   • آموزش هاي عمومي و تخصصي رايگان به تمامي نيروهاي اعزامي پس از ارزيابي اوليه
   • برگزاري كلاس هاي پرستاري كودك ، سالمند و اعطاء مدرك فني و حرفه اي
   • اخذ رضايت نامه و حسن انجام كار از مشترك جهت همكاران
   • پيگيري و پاسخگويي به كاركنان به صورت 24 ساعته در كوتاهترين زمان

 

   •  آيتم هاي ذكر شده از مجموع 2000 پرسشنامه پخش شده بين كارشناسان برون سازماني مركز سلامت اول جمع آوري شده است و با اطمينان بيش از 95% صحت عملكرد بخش جذب مركز سلامت اول را گواهي مي دهد و ما نيز با افتخار بيان مي كنيم كه ارزشمند ترين دارايي ما نيروي انساني مشغول در مركز پرستاري سلامت اول هستند.

 


ويزاي كاريويزاي تحصيلي-وقت سفارت-ويزاي كاري بلژيكويزاي كاري آفريقاي جنوبيسئو سايت- تور گوگلتور مجازي-تبليغات ادورز-قالب وردپرسقالب فروشگاهي وردپرسقالب شركتي وردپرس-مهاجرت دائم اروپا ارزان ترين پاسپورتتورمجازي -تبليغات در گوگل-ويزاي تحصيلي،ويزاي كاريافزونه وردپرسقالب وردپرسقالب فروشگاهي وردپرسآموزش وردپرسپوسته وردپرسافزونه وردپرسوي وردپرسپرستار كودك-پرستار سالمند-پرستار بچه-پرستار سالمند در منزل-نگه داري نوزاد-نگه داري كودك در منزل-خدمات پرستاري شبانه روزي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۶:۲۲ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

در پي انتشار مطلبي با عنوان «يك دلالي نوين: وقت سفارت!» با موضوع فروش وقت مصاحبه ويزا در سفارت آلمان در تهران، اين سفارتخانه توضيحاتي را ارائه كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از «آستان»، در توضيح سفارت آلمان در تهران، آمده است: «اصل مطلب در خصوص اشخاصي است كه اعلام مي‌دارند از طريق سيستم اينترنتي نمي‌توانند وقت بگيرند و ادعا مي‌نمايند كه اين امر تنها در قبال پرداخت پول و از طريق آژانس‌ها امكان‌پذير است. پيشاپيش بايد اعلام نمود: بله، در حال حاضر گرفتن وقت سفارت سخت است اما نه غير ممكن. متقاضيان بسياري به ما اعلام مي‌كنند كه خودشان وقت گرفته‌اند، بسياري نيز پس از اقدام ناموفق جهت گرفتن وقت، با ما تماس مي‌گيرند. دليل اين امر نيز تقاضاي زيادي است كه ما و همچنين ديگر سفارت‌هاي شنگن در اين اواخر با آن روبه‌رو شده‌ايم. ما از اين افزايش علاقه مرتبط با تحولات اخير بسيار خرسنديم.

سفارت روزانه بيش از 200 درخواست رواديد دريافت مي‌نمايد. همكاران سفارت در سال 2015 ميلادي به بيش از 50 هزار درخواست رواديد رسيدگي نمودند. با اين وجود افزايش تقاضا بيش از اين مي‌باشد كه به همين دليل نيز بخش رواديد سفارت آلمان، پرسنل خود را افزايش داده است و مقدمات انتقال به ساختمان بزرگ‌تري در دست اجرا مي‌باشد كه رفاه بيشتري نيز براي مراجعه‌كنندگان به همراه خواهد داشت.

اما بازگرديم به موضوع اصلي: چرا بسياري از متقاضيان جهت گرفتن وقت، پولي به بيمه‌ها يا آژانس‌ها پرداخت مي‌نمايند، در حالي كه مي‌توان شخصا و به طور رايگان اين كار را انجام داد؟ احتمالا جهت عدم گذاشتن زمان براي گرفتن اينترنتي وقت كه مي‌تواند زمان‌گير باشد. به دليل تقاضاي زياد، وقت‌هاي موجود به سرعت پر مي‌شوند. تنها در صورتي مي‌توان از وقت گرفته‌شده جهت ارائه درخواست استفاده نمود كه در زمان گرفتن وقت، اطلاعات شخصي مانند شماره گذرنامه وارد شده باشد. اين اطلاعات در زمان مصاحبه كنترل مي‌گردند. استفاده از روشي ديگر، گرفتن وقت از داخل آلمان و توسط اقوام و يا دعوت‌كنندگان متقاضيان براي دوستان، اقوام و يا شركاي كاري‌شان در ايران را غير ممكن خواهد كرد. همچنين تدابير امنيتي ما از تغيير و دستكاري بعدي اطلاعات پيشگيري مي‌كنند.

سفارت همواره در هرجا و از هر طريق ممكن به متقاضيان اعلام مي‌كند كه گرفتن وقت رايگان مي‌باشد و سفارت هيچگونه همكاري با آژانس‌ها و اشخاصي كه در قبال پول چنين خدماتي ارائه مي‌نمايند، ندارد. براي تمام اشخاصي كه با اين وجود ترديد دارند، روند كاري شفاف و كنترل امور براي ما بسيار با اهميت است. هرگونه اطلاعات دقيق در خصوص امر خلاف و يا ناهنجاري را به دقت مورد بررسي قرار مي‌دهيم. البته تلاش‌هاي ما جهت پذيرش درخواست‌هاي بيشتر، محدود به اين موارد نمي‌باشد. در امر صدور رواديد نيز از تمام راه‌هاي مجاز جهت صدور رواديدهاي حتي‌الامكان بلندمدت استفاده مي‌كنيم تا مسافرين براي سفر بعدي، نيازي به مصاحبه مجدد در سفارت نداشته باشند.

در سال گذشته، بيش از يك‌پنجم رواديدها، رواديدي با اعتبار حداقل يك سال بود. اين روند رو به افزايش است. در سه ماهه آخر سال 2015، تقريبا يك‌سوم رواديدها، رواديدهاي چندساله بود. اين روند كاري، نه تنها باعث تسهيل سفر مي‌گردد، بلكه فضايي فراهم مي‌نمايد براي رسيدگي به درخواست‌هاي بيشتر. ما با تمام توان از افزايش خوشايند مسافرت‌ها حمايت مي‌نماييم!»

 


ويزاي كاريويزاي تحصيلي-وقت سفارت-ويزاي كاري بلژيكويزاي كاري آفريقاي جنوبيسئو سايت- تور گوگلتور مجازي-تبليغات ادورز-قالب وردپرسقالب فروشگاهي وردپرسقالب شركتي وردپرس-مهاجرت به اروپا ارزان ترين پاسپورتتورمجازي -تبليغات در گوگل-ويزاي تحصيلي،ويزاي كاريافزونه وردپرسقالب وردپرسقالب فروشگاهي وردپرسآموزش وردپرسپوسته وردپرسافزونه وردپرسوي وردپرسپرستار كودك-پرستار سالمند-پرستار بچه-پرستار سالمند در منزل-نگه داري نوزاد-نگه داري كودك در منزل-خدمات پرستاري شبانه روزي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۸:۱۴ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]

اقامت انگلستان از طريق ويزاي كار آفريني امكان پذير مي باشد.

 

 مهاجرت به انگلستان شرايط زندگي در انگليس مهاجرت به انگلستان از طريق تخصص مهاجرت به انگلستان از طريق ازدواج مهاجرت به انگلستان از طريق تحصيل مهاجرت غيرقانوني به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طريق سرمايه گذاري اقامت انگلستان از طريق خريد ملك

اقامت انگلستان از طريق تخصص اقامت انگلستان از طريق خريد ملك ويزاي سرمايه گذاري فرانسه اقامت انگليس از طريق پناهندگي سرمايه گذاري در اتريش سرمايه گذاري در استراليا ويزاي سرمايه گذاري سوئد اقامت سرمايه گذاري كانادا

مهاجرت به انگلستان از طريق تخصص مهاجرت به انگلستان از طريق پناهندگي مهاجرت به انگلستان از طريق تحصيل مهاجرت به انگلستان از طريق ازدواج شرايط زندگي در انگليس مهاجرت غيرقانوني به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طريق سرمايه گذاري مشاغل مورد نياز در انگلستان

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۰:۱۶ ] [ bahargate2017 ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 10
دیروز : 8
افراد آنلاین : 1
همه : 4570
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب